| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1100 W |
| Lungime: | 415 mm |
| Lățime: | 315 mm |
| Lungime flansa: | 105 mm |
| Lățime flanșă: | 20 mm |
| Distanţa conectori: | 60 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| HN323206 | 151423 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | |
| HY744500N/02 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | ||
| HN322200 | 110886 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | |
| HY744200N/03 | Masina de gatit electrica/pe gaz | SIEMENS | ||
| HY744200N/01 | Masina de gatit electrica/pe gaz | SIEMENS | ||
| HN322200/03 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | ||
| HN444200/01 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | ||
| HN323506 | 151424 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | |
| HN120201 | 110867 | Aragaz/Cuptor | SIEMENS | |
| HY425200N/01 | Accesorii pt. electrocasnice | SIEMENS |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.