| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1200 W |
| Lungime: | 400 mm |
| Lățime: | 590 mm |
| Distanţa conectori: | 134 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.