| Aparat: | masina de spalat |
| Tip: | rezistenta masina de spalat |
| Putere: | 1950 W |
| Lungime: | 270 mm |
| Lățime: | 70 mm |
| Înălțime: | 9 mm |
| Lungime flansa: | 81 mm |
| Lățime flanșă: | 28 mm |
| Lungime senzor: | 11 mm |
| Distanţa conectori: | 56 mm |
| Termostat: | da |
| Adâncime imersie: | 245 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.