| Aparat: | masina de spalat |
| Tip: | rezistenta masina de spalat |
| Putere: | 2000 W |
| Lungime: | 325 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 27 mm |
| Distanţa conectori: | 55 mm |
| Adâncime imersie: | 300 mm |
| WFF1800FF/12 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WFF1200IG/14 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WM50121FF/01 | SIWAMAT5012 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | |
| WFK2891/01 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WFP3201FF/01 | WFP3201AQUASENSOR | Masina de spalat-front lader | BOSCH | |
| WFF1380/14 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WFF1380/12 | EXCLUSIVF1100 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | |
| WFK2031/01 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WFF2000/12 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WFK2800NL/12 | Masina de spalat | BOSCH |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.