| Aparat: | masina de spalat |
| Tip: | rezistenta masina de spalat |
| Putere: | 1600 W |
| Lungime: | 205 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 28 mm |
| Distanţa conectori: | 46 mm |
| Adâncime imersie: | 175 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.