| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta grill |
| Putere: | 1650 W |
| Lungime: | 355 mm |
| Lățime: | 285 mm |
| Înălțime: | 21 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 21 mm |
| Distanţa conectori: | 23,5 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



