| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2800 W |
| Lungime: | 420 mm |
| Lățime: | 367 mm |
| Înălțime: | 7 mm |
| Lungime flansa: | 106 mm |
| Lățime flanșă: | 23 mm |
| HBN231E1L/04 | Aragaz/Cuptor | BOSCH | ||
| HEA10B250/01 | Aragaz/Cuptor | BOSCH | ||
| HSV745020/01 | Aragaz/Cuptor | BOSCH | ||
| HEN232Y/04 | Aragaz/Cuptor | BOSCH | ||
| HBA20B150/01 | Cuptor electric incorporat | BOSCH | ||
| HX423211N 04 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BOSCH | ||
| HEN204052/01 | Aragaz/Cuptor | BOSCH | ||
| HBN239E1L/04 | Cuptor electric incorporat | BOSCH | ||
| HBN531E0/15 | Plita / cuptor incorporabil | BOSCH | ||
| HCE422120S/11 | Aragaz/Cuptor | BOSCH |
| HEN232Y46 | Aragaz/Cuptor | BOSCH | ||
| HGV72D124F/03 | Soba pe gaz/electrica incorporata | BOSCH | ||
| HGV44D120F/06 | Soba pe gaz/electrica incorporata | BOSCH | ||
| HBN532E0F/05 | Cuptor electric incorporat | BOSCH | ||
| HBN211E0J/07 | Plita / cuptor incorporabil | BOSCH |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.