| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 1900 W |
| Lungime: | 416 mm |
| Lățime: | 428 mm |
| Înălțime: | 22 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.
produs calitativ