| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2550 W |
| Lungime: | 385 mm |
| Lățime: | 349 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Lungime senzor: | 42 mm |
| Adâncime imersie: | 338 mm |
| R60T1C | 16828000 | Accesorii pt. electrocasnice | Electrolux |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.