| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2700 W |
| Lungime: | 420 mm |
| Lățime: | 428 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Lungime senzor: | 64 mm |
| Adâncime imersie: | 355 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.