| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2600 W |
| Lungime: | 385 mm |
| Lățime: | 390 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | 4 |
| Tensiune: | 230 V |
| VC ECO | 10628658 | 5400193859 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FNBO17 | 10627132 | 5400176255 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FB0.19X5 | 10631954 | 5400322553 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| BIS60BL | 10646637 | 5400445366 | Cuptor electric incorporat | Finlux |
| FN02 | 10625518 | 5400197728 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FBO.30N4 | 10630710 | 5400242389 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FBO.30N4 | 10630710 | 5400339817 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FBO.30N4 | 10641433 | 5400405717 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FBO.30N4 | 10641433 | 5400437803 | Aragaz/Cuptor | Finlux |
| FBO.30N4 | 10630710 | 5400310019 | Aragaz/Cuptor | Finlux |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.