| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2900 W |
| Lungime: | 420 mm |
| Lățime: | 293 mm |
| Lungime flansa: | 105 mm |
| Lățime flanșă: | 18 mm |
| Lungime senzor: | 48 mm |
| Adâncime imersie: | 372 mm |
| 26CF3448TKYKDPHAOSRKLASRU | BCCI68489050 | 52956 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 601ME147ZPYWKLAG20SRUMLEA | FCDW63008010 | 53070 | Masina de gatit electrica/pe gaz | HANSA |
| 51ME345ZPMSDWKLAG20SRUMLE | FCMW58128010 | 53135 | Masina de gatit electrica/pe gaz | HANSA |
| 112.3MSYX KL.AS RUMLE | BOEI64010010 | 53652 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 602GCE342ZPTASRXKLAG20SRU | FCDI68034020 | 52224 | Masina de gatit electrica/pe gaz | HANSA |
| 601EE137MSYNWKLASRUMLEA | FCEW62023010 | 52241 | Aragaz | HANSA |
| 601EE131YNWKLASRUMLEA | FCEW62002010 | 52211 | Aragaz | HANSA |
| FCMW57002030 | 53GE3.32ZP(W) KL.A G20 | 52796 | Masina de gatit electrica/pe gaz | HANSA |
| 601EE147YWKLASRUMLEA | FCEW63003010 | 52526 | Aragaz | HANSA |
| 51CE130MXVKLARUMLEA | FCCX52014010 | 51472 | Plita vitroceramica incorporabila | HANSA |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.