| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2800 W |
| Lungime: | 430 mm |
| Lățime: | 365 mm |
| Lungime flansa: | 106 mm |
| Lățime flanșă: | 23 mm |
| Lungime senzor: | 57 mm |
| Adâncime imersie: | 369 mm |
| B4540S0FN/06 | Cuptor electric incorporat | NEFF | ||
| B15P60N0FR/04 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B13P40N0FR/03 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B4540S0FN/05 | Cuptor electric incorporat | NEFF | ||
| B4540N0EU/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| B4540S0FN/02 | Cuptor electric incorporat | NEFF | ||
| B4360N0FN/01 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B12P40N0FR/02 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B4540N0FN/05 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B4540A0FN/02 | Aragaz/Cuptor | NEFF |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.