| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta grill |
| Putere: | 1200 W |
| Lungime: | 382 mm |
| Lățime: | 390 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |
| WST66MB31 | 10651819 | 5400380474 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WST66MB31 | 10651819 | 5400380474 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WT66M31B MK2 | 10629517 | 5400205049 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WTOBO37 | 10630650 | 5400283174 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WT 09 | 10622998 | 5400205018 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WT66M31B MK2 | 10629517 | 5400232355 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WT66M31B | GG66Y40111 | 613099 | Masina de gatit electrica/pe gaz | WESTWOOD |
| WT 66 TCM9 | 10623029 | 5400158281 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WTOBO37 | 10630650 | 5400281932 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |
| WT09MK2 | 10653858 | 5400395688 | Cuptor electric incorporat | WESTWOOD |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.