| Grosime: | 5 mm |
| Lățime: | 12,5 mm |
| Lungime: | 27 mm |
| Suport: | da |
| Lungime suport: | 48 mm |
| Conectare: | 6,3mm AMP |
| Potrivit(ă,e) ptr.: | Candy |
| Conține (buc.): | 2 |
| PS23/150 | WA755E | 36424601 | Masina de spalat-front lader | Gorenje |
| WA142 | PS156/130 | 665135 | Masina de spalat | Gorenje |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.