| Tip comutator: | comutator cuptor |
| Tensiunea maxima: | 400 V |
| Curent maxim: | 16 A |
| Tip tensiune: | AC |
| Conectare: | AMP Faston 6,3mm |
| Fixare: | montare cu surub |
| Iluminat: | nu |
| Diametru ax: | 6 mm |
| Lungime ax: | 23 mm |
| 10153.4ETTSKDPHBQXEU | BOEI69503 | 54680 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| FCMW59209 | 5010GE3.33EZPTAAW | 54544 | Aragaz electric | HANSA |
| BOEI69475 | 10143.3ETSKDPSHASCQXSP E | 55415 | Cuptor electric incorporat | HANSA |
| 1093.4ETRDW | BOEW68120090 | 54628 | Cuptor electric incorporat | HANSA |
| 101733EDPHBQAJVWSRUMLEA | 54451 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA | |
| 10213.3ETSKDHBQXEU | BOEI69424 | 55236 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 10163.3ETTSKDPHBXRUS | BOEI68450014 | 54623 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 10163.4ETSDHBQSREU | BOEI69408 | 54709 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 10143.3ETTSKDHAQXSP EU | BOEI67250055 | 54602 | Cuptor electric incorporat | HANSA |
| 10143.3ETTSKDHAQXSPEU | BOEI69505 | 54679 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| BOEI68290030 | 10133.4ETSKDHBX | 54635 | Aragaz/Cuptor | HANSA |
| 101434ETTSKDPHAOXSPSRUMLE | BOEI68450077 | 54355 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 506GCE343EZPTAKDAQSRXG20R | FCMX59236 | 54267 | Plita vitroceramica incorporabila | HANSA |
| 5014GCE343EZPTSKDAQXVLG20 | FCMX59325 | 55334 | Plita vitroceramica incorporabila | HANSA |
| BOEI68290030 | 101334.ETSKDHBX | 50895463533013 | Aragaz/Cuptor | HANSA |
| BOEI69472 | 10133.4ETSKDHBX | 55198 | Cuptor electric incorporabil | HANSA |
| 10153.3ETSKDCHBQXEU | BOES69423 | 55149 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA |
| 101733EDPHBQAJVSSRUMLEA | 54450 | Plita / cuptor incorporabil | HANSA | |
| BOEM68460080 | 1083.4ETSKDPQSP | 54626 | Aragaz/Cuptor | HANSA |
| 5014GCE343EZPTSKDAQXLG20R | FCMX59235 | 54947 | Plita vitroceramica incorporabila | HANSA |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.