| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2000 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Diametru exterior: | 190 mm |
| Diametru interior: | 177 mm |
| Distanţa conectori: | 25 mm |
| FI7S8C1SHIXHA | 859991575030 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FIT834ANHA | 759991537590 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI7861SPIXHA | 14968100000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FIT801SCOWHA | 759991537610 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FID834HICEHA | 61020780000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| 7OFI4852SCIXHA | 61053150000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI4 854 P BL HA | 859991610470 | Aragaz/Cuptor | HOTPOINTARISTON | |
| FIT804HIXHA | 759991537630 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FIT804CANHA | 859991536290 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FVT 801 H AN HA | 859991591300 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.