| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1150 W |
| Lungime: | 365 mm |
| Lățime: | 345 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 17 mm |
| Distanţa conectori: | 38 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |
| MM Y50 IX | 759991538300 | Aparate termice pt. bucatarie | HOTPOINT | |
| FVT 801 H AN HA | 859991591300 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FVT 801 H OW HA | 859991590780 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.