| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1100 W |
| Lungime: | 412 mm |
| Lățime: | 385 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |
| U1GCC0AN0B/52 | U1GCC0AN0B | Cuptor dublu | NEFF | |
| E1CCD2AN0/49 | Cuptor electric incorporat | NEFF | ||
| E1ACE4JN1/01 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B4CCE2AN0/30 | B4CCE2AN0 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| U1ACI5HN0B/50 | U1ACI5HN0B | Cuptor dublu | NEFF | |
| B4ACF4HN0/12 | B4ACF4HN0 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| B1CCC0AN0/05 | B1CCC0AN0 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| B3CCE4AN0/49 | B3CCE4AN0 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| E1ACE4JN1/49 | E1ACE4JN1 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| U1ACE2HW0B/25 | U1ACE2HW0B | Cuptor dublu | NEFF |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.