| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 900 W |
| Lungime: | 405 mm |
| Lățime: | 285 mm |
| Lungime flansa: | 150 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Distanţa conectori: | 54 mm |
| Adâncime imersie: | 350 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| ESN3461IN01 | 857490922071 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| ESN 5861/SW01 | 855615001050 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| ESN3461 WS01 | 857490922051 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| ESN 5861/IN01 | 855615001040 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| ESN 5961/SW | 855609604010 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| EHN1411IN | 857484422000 | Aragaz | BAUKNECHT | |
| ESN 5961/IN | 855609604000 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| ESN 5961/WS | 855609604020 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| ESN 5861/WS01 | 855615001060 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BAUKNECHT | |
| ESN3461BR01 | 857490922041 | Aragaz | BAUKNECHT |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.