| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta grill |
| Putere: | 2000 W |
| Lungime: | 350 mm |
| Lățime: | 355 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | 2 |
| Tensiune: | 240 V |
| HOC 709 X | 33701052 | Cuptor electric incorporat | HOOVER | |
| FHP 603/1 X | 33700850 | Cuptor electric incorporat | CANDYHOOVER | |
| FVP 727 X | 33700731 | Cuptor electric incorporat | CANDYHOOVER | |
| FPP 502/1 W | 33700886 | Cuptor electric incorporabil | CANDYHOOVER |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.