| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 1400 W |
| Lungime: | 420 mm |
| Lățime: | 365 mm |
| Lungime flansa: | 150 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |
| IVF 32 IX | 859991592950 | Cuptor electric incorporat | INDESIT | |
| IVV3504IX | 859991575830 | Cuptor electric incorporat | INDESIT | |
| IFV230IX | 859991574630 | Cuptor electric incorporat | INDESIT | |
| IFVR 801 H OW | 759991533210 | Cuptor electric incorporat | INDESIT | |
| IVV35Y4HIXJ | 61053930000 | Cuptor electric incorporat | INDESIT | |
| IVV35Y4HIXJ | 859991575930 | Cuptor electric incorporat | INDESIT |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.