| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 1400 W |
| Lungime: | 420 mm |
| Lățime: | 365 mm |
| Lungime flansa: | 150 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |
| PHVK3 OH5V IN | 857740201000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVK3 OH8V IN | 757740301000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVK3 OH5V IN | 757740201000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| NPHVK3 NN5F IN | 859991632430 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| PHVR6 OH8V2 BR | 857740901000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVR6 OH8V2 WS | 857741001000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVR6 OH8V2 BR | 757740901000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVR6 OH8V IN | 757740701000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVK3 OH8V IN | 857740301000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| PHVR6 OH8V2 WS | 757741001000 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.