| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1300 W |
| Lungime: | 355 mm |
| Lățime: | 345 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 23 mm |
| Lungime senzor: | 30 mm |
| Distanţa conectori: | 55 mm |
| Adâncime imersie: | 325 mm |
| Tensiune: | 230 V |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.