| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 2100 W |
| Lungime: | 453 mm |
| Lățime: | 355 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 30 mm |
| Distanţa conectori: | 8 mm |
| Adâncime imersie: | 360 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.