| Aparat: | masina de spalat |
| Tip: | rezistenta masina de spalat |
| Putere: | 2050 W |
| Lungime: | 265 mm |
| Lățime: | 65 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 27 mm |
| Distanţa conectori: | 55 mm |
| Adâncime imersie: | 230 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| WAE28492/21 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAE2426XFF/04 | MAXX7VARIOPERFECT | Masina de spalat-front lader | BOSCH | |
| WAE24260FF/12 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WAE2834A/16 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WFX140A/10 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WFL2461/12 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WFO2460FR/01 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAE28217FF/01 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WFO1860FE/01 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAE16127IT/04 | Masina de spalat-front lader | BOSCH |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.